Udogodnienia

dla klientów CityDESK

Zaoptymalizowana przestrzeń biurowa

Zaoptymalizowana przestrzeń

Odpowiednia aranżacja przestrzeni to klucz do sukcesu każdego biura coworkingowego. Mamy pełną świadomość tego, że strategiczne rozstawienie biurek i zachowanie przestrzeni dla każdego z odwiedzających jest absolutnie kluczowe.

W CityDESK wszystko zostało odpowiednio rozplanowane, tworząc harmonijną całość. Pomieszczenia zaprojektowane zostały w jasnej aranżacji. Dużą uwagę przykuliśmy też do oświetlenia. Przy biurkach znajdują się wygodne fotele.

Sala konferencyjna dla 10 osób

Sala konferencyjna

Cowork Warszawa w naszym wydaniu to nie tylko biurka. To również przestrzenna sala konferencyjna, w której zorganizujesz spotkanie w większym gronie, lub będziesz mógł spotkać się ze swoim klientem lub współpracownikiem.

To przestrzeń dużych możliwości, dzięki obecności telewizora o średnicy 55 cali, tablicy magnetycznej suchościeralnej, flipcharta, Internetu bezprzewodowego i dziesięciu wygodnych foteli. To profesjonalizm w czystej postaci.

Profesjonalna obsługa biurowa

Profesjonalna obsługa biurowa

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć przede wszystkim na pomoc Kasi i Piotra, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Oprócz tego będziesz mógł czerpać z doświadczeń innych bywalców biura.

Ideą CityDESK jest pomoc i wszechstronna wymiana spostrzeżeń na temat pracy jako freelancer, w zespole start-upowym czy w gronie przedsiębiorców.

Do Twojej dyspozycji zawsze będzie osoba, która pomoże opanować dokumenty, skorzystać z ksera, czy drukarki, a także poratować dobrym słowem w czasie przerwy.

Wyposażona kuchnia

Wyposażona kuchnia

Biuro coworkingowe to miejsce, w którym każdego dnia spędzamy dużą część swojego życia. Odpowiednia jego organizacja i aranżacja to podstawa dobrego samopoczucia i efektywnej pracy.

Bardzo ważnym aspektem od początku tworzenia open space Warszawa było dla nas bogate wyposażenie kuchni i zadbanie o to, aby stworzyć miejsce, w którym chociaż na chwile można zapomnieć o pracy.

Kuchnia w CityDESK posiada lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik, dystrybutor wody zimnej i ciepłej, oraz ekspres do kawy.

Szybkie łącze Internetowe - Ethernet i WiFi - 600Mb/s

Szybkie łącze Internetowe

Płynne, niezawodne łącze internetowe jest podstawą efektywnej pracy w każdym biurze. Warszawa jako miasto i my jako zespół nie jesteśmy w tym przypadku wyjątkiem. Zadbaliśmy o łączę o przepustowości 600Mb/s, które zapewnia dużą szybkość ładowania stron i transferu danych.

Stawiamy na optymalizacje pracy, wybierając takie udogodnienia, które dla nas – jako również korzystających – są bardzo ważne.

Cała powierzchnia biurowa ma dostęp do sieci Wi-Fi. Istnieje jednak także możliwość połączenia się z nią za pomocą kabla Ethernet.

Zamykane szafki socjalne

Zamykane szafki socjalne

W trosce o Twoje bezpieczeństwo przygotowaliśmy specjalne szafki socjalne zamykane na klucz. Czuj się jak u siebie w domu, mając klucz zawsze pod ręką i mogąc zostawić najważniejsze rzeczy w naszym biurze.

Swoboda przechowywania dokumentów i sprzętu to aspekt, z którym kojarzy nam się każde biuro. Bardzo chcieliśmy, aby w CityDESK każdy, kto zechce podjąć dłuższą współpracę mógł być spokojny o swoje rzeczy i mógł je bez obaw zostawić w wyznaczonym do tego miejscu.

Komfort – to element, który w szczególności chcemy Ci zapewnić w toku współpracy.